Aktualności

13 kwietnia

Czy rozmiar ma znaczenie?

Wyszkowo - Budynek

Ile zdań tyle opinii. Wśród nas są zwolennicy minimalizmu, jak i osoby planujące kilka kroków naprzód. Decyzja o zakupie mieszkania zazwyczaj nie należy do łatwych, a jedną z największych rozterek jest dobór odpowiedniego metrażu.

Małe może więcej

Minimaliści są zdania, że “okazja czyni złodzieja”. Ich zdaniem za duża powierzchnia sprzyja zbędnemu magazynowaniu zbędnych rzeczy. Zazwyczaj zaczyna się od odzieży, która oczywiście jeszcze kiedyś może się przydać. Kolejnym grzechem mieszkańca jest magazynowanie skarbów zakupionych na promocji. Proszki do prania, tabletki do zmywarki albo spiżarnia wypełniona po brzegi. Po czasie przybywa także starego sprzętu elektronicznego. To prosta droga do tego, aby nawet największe mieszkanie wypełnić po brzegi.

Większe, bo nigdy nie wiadomo

Duże mieszkanie daje duże możliwości, ale i dodaje obowiązków. Wystarczy pomyśleć o tym, że trzeba je posprzątać i stracić na to cały dzień. Nie ma co jednak ukrywać, że chcielibyśmy mieć na głowie “problem” za dużego metrażu. Niespodziewane odwiedziny rodziny nie stanowią problemu. Decyzja o posiadaniu kolejnego dziecka? Żaden problem. Wiele osób decyduje się na osobny pokój do pracy zdalnej lub pokój do ćwiczeń.

Złoty środek

Niezależnie od tego kim jesteś, na Osiedlu Zielove znajdziesz dla siebie odpowiednie mieszkanie. Średnia powierzchnia mieszkania w naszej inwestycji wynosi 52 metry kwadratowe? W drugim etapie inwestycji znajdziecie lokale o powierzchniach od 30 do 135 metrów kwadratowych. Wiesz już jaki metraż jest dla Ciebie idealny? Jeśli nie zapraszamy do biura sprzedaży!

 

Zobacz dostępne mieszkania