Lokalizacja

Pokochaj Wyszków

Wyszków to malownicza miejscowość, położona na prawym brzegu Bugu. Miasto ulokowane jest na skarpie, z której rozciąga się widok na starorzecze i rozległe lasy sosnowe. Właśnie w takim otoczeniu usytuowana jest nasza inwestycja – 3 minuty spacerkiem od brzegu rzeki.

Wyszków jest dobrze skomunikowany z Warszawą. Do stolicy dojedziesz sprawnie autem, korzystając z trasy S-8. Możesz wybrać komunikację podmiejską: autobus, który do Warszawy wyjeżdża średnio co 15 minut lub pociąg kursujący nieco rzadziej.

Inwestycja leży w pobliżu ulic Komisji Edukacji Narodowej, Szpitalnej i 3 Maja. W okolicy znajdują się szpital powiatowy, szkoła średnia, przedszkole, urząd miasta, ośrodek sportowy WOSiR, park miejski i kościół katolicki pod wezwaniem św. Wojciecha. Życie w Wyszkowie rządzi się swoimi prawami – wszędzie jest blisko, ale jeżeli nie dasz namówić się na krótki spacer, to tuż obok osiedla znajdziesz przystanek komunikacji miejskiej.

Zielona strona

Niewątpliwym atutem inwestycji jest bliskość zjawiskowych terenów zielonych, takich jak Puszcza Biała, Puszcza Kamieniecka czy największe w Polsce wrzosowiska mącznicowe. Są to miejsca idealne do długich, odprężających spacerów czy uprawiania sportu.

Zieleni nie zabraknie również na obszarze naszego osiedla. Planujemy umieścić tam atrakcyjne skwery, skalniaki i kwietniki. Przez cały teren inwestycji przebiegał będzie urokliwy strumyk. Chcemy umożliwić przyszłym mieszkańcom wypoczynek na łonie natury – by mogli wylegiwać się na trawie lub szukać wytchnienia w cieniu drzew.

W pobliżu osiedla Zielove


Restauracje, pizzerie
oraz wiele więcej


Kryta
pływalnia


Park miejski w pobliżu
inwestycji


Wyszkowski Ośrodek
Sportu i Rekreacji


Galeria handlowa
Wyszków


Trzy urzędy
pocztowe


Sąd Rejonowy


Ośrodek
kultury

Położenie Wyszkowa

Warszawa

60km/45min autem

Ostrów Mazowiecka

40km/25min autem

Nowy Dwór Mazowiecki

60km/45min autem

Zobacz dostępne mieszkania