O inwestycji

Położenie inwestycji

Zielove to pierwsze tak duże wyszkowskie osiedle zaprojektowane od podstaw. Zagospodarowanie ponad 90-ciu tysięcy metrów kwadratowych to rozmaite możliwości, ale przede wszystkim ogromne wyzwanie. My skupiliśmy się na komforcie przyszłych mieszkańców, ich spokoju i wygodzie.

Wszystkie budynki zostały zaprojektowane przez renomowaną pracownię architektoniczną Pracownia w Siedlcach. Firma zadbała nie tylko o dopracowaną urbanistykę i architekturę, ale również o usługi niezbędne dla mieszkańców, drogi, ciągi komunikacji pieszej i rowerowej, parkingi z wydzielonymi miejscami dla niepełnosprawnych i miejscami ładowania pojazdów elektrycznych, miejsca rekreacji indywidualnej i grupowej, place zabaw, urządzona zieleń wysoka i niska. W centralnej części osiedla zaprojektowano duży zielony plac z płynącą wodą, tężnią, placem zabaw i urządzonymi miejscami do rekreacji. W północnej części osiedla teren częściowo wyniesiono, tworząc nasyp z zielenią buforową. W zimę pełnić może ona funkcję górki saneczkowej dla dzieci. Dodatkowo w tej strefie zaprojektowano dużą ściankę wspinaczkową jako ciekawą atrakcję dla trochę starszych dzieci. 

Inwestorem jest firma Home Developer obecna na rynku od 2007 i odpowiedzialna za wyszkowskie inwestycje takie, jak Osiedle Pogodne, Osiedle Pałacowe czy Maestro. Deweloper ma bogate doświadczenie zarówno w budowie apartamentów, jak i domów jednorodzinnych. Jego realizacje cechują się wysokim standardem wykonania i zgodnością ze wszelkimi wymogami sztuki budowlanej.

Zielove w liczbach


Czwarty etap naszej inwestycji to 76 mieszkań oraz 14 lokali usługowych.


Średnia powierzchnia mieszkania to 52,79 m2.


Ciekawe zielone aranżacje.


14 lokali usługowych w czwartym etapie.

Nasze wartości

Zapewnienie przyszłym mieszkańcom doskonałych warunków do życia to nie jedyny nasz cel. Równie istotne jest dla nas działanie na korzyść Wyszkowa, wpływanie na rozwój całego miasta – tak, abyśmy wszyscy mogli być z niego dumni. Osiedle zaprojektowano jako zielone, przyjazne człowiekowi i naturze. Dbamy o optymalny komfort, nie tylko poprzez przyjemną architekturę, ale także rozwiązania funkcjonalne i przestrzenne sprzyjające bezpieczeństwu i wypoczynkowi. Dzięki odpowiedniej liczbie lokali usługowych, inwestycja będzie samowystarczalna, lecz jednocześnie nie będzie kolidować to z podstawową funkcją osiedla. 

Troszczymy się o środowisko. Minimalizujemy ruch kołowy na osiedlu, a miejsca postojowe umieszczamy możliwie daleko od części rekreacyjnych. Inwestujemy w panele fotowoltaiczne i stacje ładowania dla aut elektrycznych. Dbamy również o jak największą ilość zieleni.

Nasze osiedle ma motywować mieszkańców do zdrowego stylu życia. Na terenie inwestycji znajdą się boiska, miejsce do gry w tenisa stołowego czy alejki, które można wykorzystywać do treningów biegowych. Planujemy również otwarcie siłowni. Atutem jest bliskość stadionu miejskiego, licznych ścieżek rowerowych i szpitala powiatowego.

Plan osiedla

Etapy inwestycji

1. Etap miętowy

Nasza inwestycja została podzielona na etapy. Przed nami etap Zielovo-miętowy! W pierwszej turze do sprzedaży udostępnimy łącznie około stu mieszkań oraz pięć lokali użytkowych w trzech sąsiadujących ze sobą budynkach. Ponadto miejsca parkingowe – tylko w garażu podziemnym – oraz komórki lokatorskie. Mieszkania zaprojektowane w pierwszym etapie będą miały powierzchnię od 30 do 90 m2.

2. Etap wrzosowy

Drugi etap rozpoczął się w sierpniu 2021 roku. W tej turze zrealizujemy 2 nowe budynki (3- i 5-kondygnacyjne), w których znajdzie się łącznie 98 mieszkań o powierzchni od 30 do 135 m2. W drugim etapie nie przewidujemy lokali usługowych.

4. Etap bluszczowy

W lipcu 2023 roku rozpoczęliśmy kolejny etap naszej inwestycji. W ramach tej tury oddamy do użytku 2 budynki o czterech i sześciu kondygnacjach. W ten sposób rozbudujemy naszą ofertę o 76 mieszkań o różnych metrażach – od kompaktowych 28 m2 idealnych dla singli, aż po przestronne 108 m2 dostosowanych do potrzeb rodzin z dziećmi. Ponadto w budynkach przewidzieliśmy także miejsce na 14 lokali usługowych.

 

Zobacz dostępne mieszkania i lokal usługowe