O inwestycji

Położenie inwestycji

Zielove to pierwsze tak duże wyszkowskie osiedle zaprojektowane od podstaw. Zagospodarowanie ponad 90-ciu tysięcy metrów kwadratowych to rozmaite możliwości, ale przede wszystkim ogromne wyzwanie. My skupiliśmy się na komforcie przyszłych mieszkańców, ich spokoju i wygodzie.

Wszystkie budynki zostały zaprojektowane przez renomowaną pracownię architektoniczną MKM. Firma zadbała nie tylko o dopracowaną urbanistykę i architekturę, ale również o poparte wieloletnim doświadczeniem rozwiązania praktyczne i użytkowe wnętrz mieszkań i części wspólnych oraz o najdrobniejsze detale, chociażby odpowiednią izolację akustyczną ścian międzylokalowych, instalację ogrzewania podłogowego w łazienkach czy dobór właściwej wentylacji mechanicznej.

Inwestorem jest firma Home Developer obecna na rynku od 2007 i odpowiedzialna za wyszkowskie inwestycje takie, jak Osiedle Pogodne, Osiedle Pałacowe czy Maestro. Deweloper ma bogate doświadczenie zarówno w budowie apartamentów, jak i domów jednorodzinnych. Jego realizacje cechują się wysokim standardem wykonania i zgodnością ze wszelkimi wymogami sztuki budowlanej.

Zielove w liczbach


Pierwszy etap naszej inwestycji to około 100 mieszkań.


Średnia powierzchnia mieszkania to około 55 m2.


Ogromna powierzchnia
lasów.


W pierwszym etapie udostępnimy 5 lokali usługowych.

Nasze wartości

Zapewnienie przyszłym mieszkańcom doskonałych warunków do życia to nie jedyny nasz cel. Równie istotne jest dla nas działanie na korzyść Wyszkowa, wpływanie na rozwój całego miasta – tak, abyśmy wszyscy mogli być z niego dumni.

Troszczymy się o środowisko. Minimalizujemy ruch kołowy na osiedlu, a miejsca postojowe umieszczamy możliwie daleko od części rekreacyjnych. Inwestujemy w panele fotowoltaiczne, recyrkulację wody deszczowej i stacje ładowania dla aut elektrycznych. Dbamy również o jak największą ilość zieleni.

Nasze osiedle ma motywować mieszkańców do zdrowego stylu życia. Na terenie inwestycji znajdą się boiska, miejsce do gry w tenisa stołowego czy alejki, które można wykorzystywać do treningów biegowych. Planujemy również otwarcie siłowni. Atutem jest bliskość stadionu miejskiego, licznych ścieżek rowerowych i szpitala powiatowego.

Plan osiedla

Etapy inwestycji

1. Etap miętowy

Nasza inwestycja została podzielona na etapy. Przed nami etap Zielovo-miętowy! W pierwszej turze do sprzedaży udostępnimy łącznie około stu mieszkań oraz pięć lokali użytkowych w trzech sąsiadujących ze sobą budynkach. Ponadto miejsca parkingowe – tylko w garażu podziemnym – oraz komórki lokatorskie. Mieszkania zaprojektowane w pierwszym etapie będą miały powierzchnię od 30 do 90 m2.

Budowa pierwszego etapu inwestycji już się rozpoczęła. Planowane zakończenie tej tury to trzeci kwartał 2021 r.

Zobacz dostępne mieszkania