Aktualności

28 kwietnia

Wiadomości z budowy!

Wyszkowo - Budynek

Z dnia na dzień widać postępy na placu budowy. Wiele osób pisze i dzwoni do nas, prosząc o informację na temat postępu prac. Odpowiadamy: wszystko idzie zgodnie z planem! 

 

Budowanie to sztuka

Podstawą każdego przedsięwzięcia jest odpowiednie planowanie. Jeśli mielibyśmy wystawić sobie ocenę za ten właśnie element, to byłaby to piątka z plusem. Wszystkie prace na budowie Osiedla Zielove przebiegają zgodnie z planem i stale posuwają się naprzód. Na dowód tego dołączamy ostatnie zdjęcia. 

 

Budynek “E”

W budynku E zakończono właśnie budowę szkieletu żelbetowomonolitycznego. Stanowi on główną konstrukcję obiektu. To milowy krok każdej budowy. Kolejnym etapem jest murowanie ścian poszczególnych mieszkań oraz akustycznych ścian korytarzy, których budowę zakończyliśmy właśnie na parterze oraz pierwszym piętrze. na kolejnych kondygnacjach trwają prace murarskie, a w podziemiach przebiegają roboty instalacyjno-sanitarne.

 

Budynek “D”

W budynku tym realizowana jest obecnie konstrukcja z betonu zbrojonego. Wylewane jest także trzecie piętro. Wszystkie prace również przebiegają zgodnie z planem.

 

Macie pytania?

Jeśli macie szczegółowe pytania dotyczące konkretnego etapu prac, to zapraszamy do kontaktu. Na wszystkie pytania niezwłocznie odpowiemy.

 

Zobacz dostępne mieszkania