Choć majówka upłynęła nam pod znakiem relaksu i odpoczynku, to jednak na placu budowy wiele się działo. Dzięki temu ponownie możemy pochwalić się tym, co udało nam się zrealizować. A co dokładnie się zmieniło? Sprawdźcie poniżej.
Budynek E:
Kontynuujemy montaż balustrad zewnętrznych oraz układamy kompozytowe deski na balkonach.
Budynek D:
Zakończyliśmy prace izolacyjne na patio związane z wykonaniem izolacji przeciwwodnej. Kontynuujemy realizację prac termoizolacyjnych na elewacjach oraz montaż balustrad zewnętrznych. Rozpoczęliśmy także proces malowania części wspólnych i montaż parapetów w lokalach.
W garażu podziemnym trwają prace wykończeniowo-instalacyjne. Ponadto prowadzimy prace brukarskie związane z budową drogi dojazdowej oraz rozpoczęliśmy rozciąganie światłowodów do lokali mieszkalnych na obydwu budynkach.
Zobacz dostępne mieszkania