Aktualności

28 grudnia

Ładowarki do aut elektrycznych – nowe udogodnienie na terenie naszego osiedla

Wyszkowo - Budynek

Masz auto elektryczne? A może myślisz o takiej inwestycji? Z myślą o użytkownikach tego typu pojazdów, na terenie naszego osiedla przewidzieliśmy stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Dowiedz się więcej o tej inicjatywie!

Pierwsze ładowarki już w tym etapie!

Na całym osiedlu planujemy zainstalować szereg stacji do ładowania pojazdów elektrycznych — dwie pierwsze pojawią się już w drugim etapie naszej inwestycji (czyli w tym obecnie realizowanym). Każde ze z urządzeń będzie mogło jednocześnie obsłużyć dwa samochody, więc na start udostępnimy cztery stanowiska. Liczbę ładowarek będziemy sukcesywnie zwiększać w miarę realizacji kolejnych etapów inwestycji oraz proporcjonalnie do zapotrzebowania naszych mieszkańców.

Czy właściciele mieszkań z pierwszego etapu również będą mogli korzystać z ładowarek?

Ładowarki do aut elektrycznych będą instalowane przy zewnętrznych miejscach parkingowych (wzdłuż wewnętrznych dróg dojazdowych do garaży podziemnych). Lokalizacja ta została wybrana przez nas nieprzypadkowo — chcieliśmy, by wszyscy mieszkańcy naszego osiedla mieli wygodny dostęp do stacji.

Ukłon w stronę ochrony środowiska

Ładowarki do samochodów elektrycznych to nie tylko udogodnienie dla mieszkańców, ale także ukłon w stronę ochrony środowiska. Dzięki takim działaniom, proekologiczne trendy stają się coraz bardziej powszechne, a powietrze — czystsze.

Nie mamy wątpliwości, że ładowarki do samochodów elektrycznych doskonale sprawdzą się w Wyszkowie i zachęcą wielu do zaopatrzenia się w auto tego typu.

Zobacz dostępne mieszkania