Aktualności

20 września

Mieszkania I etapu wyprzedane!

Wyszkowo - Budynek

Niezmiernie miło nam poinformować, że wszystkie mieszkania pierwszego etapu znalazły swoich właścicieli. Serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie oraz sprawnie przeprowadzone transakcje, a pozostałych chętnych zapraszamy do oczekiwania na rozpoczęcie sprzedaży drugiej fazy. 

Przed nami ostatnia prosta

Wspaniale było obserwować, jak na naszych oczach powstawała osiedlowa społeczność. Już wkrótce będziecie mogli poznać swoich najbliższych i nieco dalszych sąsiadów, ponieważ czas dzielący Was od przekazania kluczy do lokali stale się kurczy. Z tego to względu działamy jeszcze prężniej niż dotychczas, by Zielove godnie Was powitało 🙂 Obiecujemy, że będziecie pod wrażeniem! 

Popyt na mieszkania na naszym osiedlu nie maleje! 

Pytacie o mieszkania drugiego etapu… I choć bardzo chcielibyśmy natychmiast zaspokoić Waszą ciekawość, musimy prosić Was o odrobinę cierpliwości. Starannie przygotowujemy naszą ofertę oraz wszelkie formalności, by transakcje przebiegały sprawnie i bezproblemowo. Możecie być pewni, że nie przegapicie informacji o rozpoczęciu sprzedaży — pojawi się ona zarówno na naszej stronie, jak i w mediach społecznościowych, więc śledźcie nasze poczynania. 

A Wy — jesteście w gronie szczęśliwców, którzy nabyli mieszkania, czy z niecierpliwością wyczekujecie drugiego etapu? 🙂

Zobacz dostępne mieszkania