Aktualności

31 sierpnia

Aranżujemy przestrzenie wspólne. Sprawdź pierwsze efekty naszej pracy!

Wyszkowo - Budynek

W ostatnich miesiącach pisaliśmy wiele o pracach budowlanych. Niedawno — ze względu na ich zaawansowany stan — mogliśmy ruszyć z aranżacją części wspólnych. Jesteście ciekawi, jak będą wyglądać? 

Duuuża ilość zieleni

Jak wskazuje sama nazwa inwestycji — osiedlowa zieleń od zawsze była dla nas priorytetem. Pierwsze nasadzenia rozpoczynamy od krzewów jałowcowych oraz niewielkich drzewek liściastych. Możecie mieć pewność, że patio zaskoczy Was bogactwem roślinności. Jakich gatunków się spodziewacie? Które odmiany należą do Waszych ulubionych? 

Funkcjonalna mała architektura

Na terenie osiedla pojawiają się alejki i chodniki. Zbierają już pierwsze pozytywne recenzje, ponieważ są szerokie i bardzo wygodne w użytkowaniu. W niedalekiej przyszłości rozpoczniemy montaż ławek, koszy na śmieci oraz pozostałych elementów małej architektury.  

Plac zabaw

Wisienką na torcie będzie plac zabaw dla najmłodszych, realizowany na przestrzeni kolejnych tygodni. To właśnie tam Wasze dzieci będą spędzać dużą część swojego dnia, korzystając z uroków przebywania na świeżym powietrzu oraz możliwości sąsiedzkiej integracji. 

Czy Wy też nie możecie doczekać się efektu końcowego? 🙂

Zobacz dostępne mieszkania