Aktualności

24 sierpnia

Dziękujemy za zaufanie!

Wyszkowo - Budynek

W pierwszym etapie przewidzieliśmy oddanie do użytku niespełna stu funkcjonalnych mieszkań, które okazały się spełnieniem marzeń wielu z Was. Przez dwadzieścia miesięcy sprzedaliśmy niemal komplet. Dlaczego „niemal”? Ponieważ jeden wyjątkowy lokal wciąż czeka na swojego właściciela! 🙂 Może to będziesz Ty? 

Przede wszystkim dziękujemy!

Bardzo cieszymy się, że prawie wszystkie mieszkania znalazły swoich właścicieli. Patrząc na Wasze zaangażowanie, jesteśmy pewni, że stworzycie wspaniałą społeczność sąsiedzką. My także nie możemy doczekać się momentu, w którym wręczymy Wam klucze i zaczniecie urządzać przestrzenie według swoich preferencji. Serdecznie dziękujemy Państwu za owocną współpracę i sprawnie przeprowadzone transakcje. Mamy nadzieję, że w kolejnych etapach mieszkania będą cieszyły się takim samym zainteresowaniem. 

Ostatni właściciel poszukiwany! Dołącz do społeczności Zielove! 

Szukasz przestronnego mieszkania? Dowiedz się, jakie są zalety ostatniego dostępnego lokalu:

  • Jest to największy lokal w naszej ofercie — jego powierzchnia liczy aż 89,76 metrów kwadratowych, więc będzie to wspaniały wybór dla rodziny!
  • Mieszkanie posiada aż cztery pomieszczenia, więc łatwo można zaaranżować w nim pokój dziecięcy lub gabinet do pracy zdalnej. 
  • Do lokalu przynależy ogródek o wielkości aż 91 metrów kwadratowych — sam przyznasz, że to spora przestrzeń do zielonej aranżacji. 

Podoba Ci się? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 515-685-585 lub napisz wiadomość pod adres biuro@zielove.pl. 

Zobacz dostępne mieszkania