Aktualności

15 lipca

Letnia aktualizacja prac budowlanych

Wyszkowo - Budynek

Korzystne warunki pogodowe sprawiają, że prace zewnętrzne wykonujemy jeszcze chętniej niż dotychczas. Czym zajmujemy się aktualnie i co mamy w planach? Zapraszamy do lektury i obejrzenia naszej galerii. 

Co dzieje się w budynkach B i C? 

Oddanie mieszkań do użytku już za kilka miesięcy, dlatego obecnie kompleksowo zajmujemy się budynkami B i C (budynek A jest niemal gotowy). W pierwszym z nich skupiamy się na elewacjach, w drugim natomiast wykonujemy prace tynkarskie. W najbliższym czasie zamontujemy w nich także balustrady zewnętrzne oraz deski kompozytowe na loggiach i balkonach.

Planowanie ruchu kołowego na terenie osiedla

W najbliższych miesiącach planujemy wykonanie wewnętrznej drogi osiedlowej oraz montaż bram wjazdowych do garaży. Sprawi to, że komunikacja na terenie naszej inwestycji będzie sprawna, wygodna i bezpieczna. 

Kreowanie zielonego oblicza naszego osiedla

Zaczęliśmy zagospodarowywać teren naszego osiedla. Już wkrótce pojawią się tam: plac zabaw, mała architektura służąca sąsiedzkiej integracji i oczywiście zieleń (w dużych ilościach!). Nie możemy doczekać się efektu końcowego. Wierzymy, że Wy też!  

 

Zobacz dostępne mieszkania