Aktualności

28 czerwca

Wyszkowskie atrakcje dla najmłodszych – jak zorganizować czas pociechom?

Wyszkowo - Budynek

Nikt nie lubi nudy, ale małe dzieci są szczególnie wrażliwe na brak atrakcji. Ciągle poszukują nowych zabaw i aktywności. Co możesz zaproponować im jako rodzic? Jakie rozrywki dla najmłodszych oferuje Wyszków? Poznajcie okolicę naszej inwestycji!

Na terenie osiedla Zielove

W każdym etapie naszej inwestycji przewidzieliśmy dedykowaną przestrzeń dla najmłodszych, dlatego na osiedlu znajdziecie nie jeden, a kilka kolorowych placów zabaw. Nie zabraknie także relaksującej zieleni oraz miejsc do integracji (zarówno rodzinnej, jak i sąsiedzkiej). Warto nadmienić, że nasze osiedle jest monitorowane. Dodatkowo ograniczyliśmy ruch kołowy na terenie inwestycji, by Twoje pociechy mogły beztrosko korzystać z atrakcji.

Zajęcia edukacyjne

Mówi się, że najlepsza zabawa to ta połączona z nauką. My również zgadzamy się z tym stwierdzeniem, dlatego poniżej zaprezentujemy kilka możliwości: 

  • Twój maluch ma talent artystyczny? Zapisz go na koło plastyczne w Wyszkowskim Ośrodku Kultury “Hutnik” lub Bibliotece Publicznej im. Cypriana Norwida. 
  • Twoje dziecko poważniej myśli o grafice? Zaprowadź go do pracowni w WOK-u. 
  • Pociecha interesuje się technologią? Świetnym pomysłem będą warsztaty programowania odbywające się we wspomnianej już Bibliotece Publicznej. 
  • Na młode muzyczne talenty czekają natomiast Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Wyszków oraz Rewia Dziecięca “Sylaba”. 

Aktywności sportowe

Twoje dziecko ma smykałkę do tenisa lub piłki nożnej? Macie ochotę na odrobinę zdrowej, rodzinnej rywalizacji? Odwiedźcie lokalne korty lub Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W drugim z obiektów znajdziecie dodatkowo baseny sportowe i rekreacyjne, sauny fińskie oraz jacuzzi. Równie ciekawą alternatywą jest Rodzinne Centrum Sportu Family Gym. Dzieci mogą uczęszczać tam na zajęcia z MMA i boksu lub warsztaty taneczne. W tym samym czasie rodzice będą mieli czas na swoje własne treningi. 

Wyszkowskie sale zabaw

Dzieci uwielbiają szaleństwa na świeżym powietrzu – nie zawsze jednak pozwala na to pogoda. Gdy aura nie jest dla Was łaskawa, skorzystajcie z sal zabaw. W ofercie znajdziecie między innymi obiekty: Elf czy Jaś i Małgosia. 

A może macie inne pomysły na zaaranżowanie czasu dziecku w okolicy naszej inwestycji? 

Zobacz dostępne mieszkania