Aktualności

28 maja

Kroi się coś nowego!

Wyszkowo - Budynek

Ostatnimi czasy mamy ręce pełne roboty. Nie tylko ze względu na nasze dotychczasowe zobowiązania — zaawansowane prace budowlane i intensywną sprzedaż, ale przede wszystkim przez to, że tym razem szykujemy dla Was coś naprawdę specjalnego! Jesteście ciekawi, co to będzie? Zapraszamy do lektury naszego wpisu blogowego. 

Niedawno informowaliśmy o rozbudowie budynku C o dwie dodatkowe kondygnacje. Dziś zdradzimy, że nasze osiedle będzie dalej się rozrastać! W jaki sposób? Ile nowych mieszkań pojawi się w naszej ofercie? Kiedy rozpoczniemy wzmożone prace budowlane? Na te pytania na razie nie możemy odpowiedzieć — musicie uzbroić się w cierpliwość 🙂

Mamy nadzieję, że w przyszłym miesiącu wrócimy do Was z dokładniejszymi informacjami i spełnimy wiele marzeń o własnych mieszkaniach. Już teraz nie możemy doczekać się Waszych reakcji!

Tymczasem przypominamy, że obecnie w sprzedaży mamy 3 ostatnie lokale! 

  • czteropokojowy o powierzchni 83,62 metrów kwadratowych, z dwoma loggiami, na pierwszym piętrze,
  • czteropokojowy o powierzchni 87,36 metrów kwadratowych, z loggią, na pierwszym piętrze,
  • czteropokojowy o powierzchni 89,76 metrów kwadratowych, z przestronnym ogródkiem, na parterze.

Może któraś z wyliczonych z nich okaże się Waszym wymarzonym mieszkaniem? Jeśli obecnie nie widzicie lokalu o właściwych parametrach, gorąco zachęcamy do śledzenia aktualności na stronie oraz w mediach społecznościowych. Będzie się działo! 

Zobacz dostępne mieszkania