Aktualności

22 marca

Windy, płytki i barierki – co dzieje się na terenie naszego osiedla?

Wyszkowo - Budynek

Ostatni tydzień marca wyznacza zakończenie pierwszego kwartału. Szczególnie podkreślamy ten fakt, ponieważ jeszcze w tym roku otrzymacie klucze do zakupionych mieszkań. Co obecnie dzieje się na placu budowy? 

W górę czy w dół?

Na terenie naszego osiedla pojawiają się pierwsze windy — na ten moment zamontowaliśmy cztery, a w najbliższym czasie będziemy instalować dwie kolejne. Umożliwią one swobodne poruszanie się pomiędzy poziomem garażu a poszczególnymi kondygnacjami mieszkalnymi. Naszym dostawcą jest firma Kone — jeden z liderów w kategorii dźwigów windowych w Europie. Wybór tego partnera to gwarancja, że urządzenia będą nie tylko ciche i estetyczne, ale także energooszczędne i niezawodne.  

W trosce o detale

Jako klient szukasz nie tylko funkcjonalnego mieszkania — z pewnością ogromną wagę przywiązujesz także do przyjaznych przestrzeni wspólnych. Aktualnie jesteśmy na etapie układania płytek gresowych na klatkach schodowych. Rozpoczynamy też montaż balustrad zewnętrznych i wewnętrznych. To wszystko w trosce o Wasze bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania. 

Planujesz zakup mieszkania w naszej inwestycji?

Jeśli masz w planach zakup mieszkania na Osiedlu Zielove, lecz z jakiegoś powodu stale odkładasz to w czasie, lepiej szybko sięgnij po telefon i umów się na spotkanie w naszym biurze sprzedaży, ponieważ w ofercie mamy ostatnie pięć mieszkań:

  • Kawalerka o powierzchni 29,38 mkw.
  • Cztery mieszkania czteropokojowe o powierzchniach 83,62 mkw., 87,36 mkw. oraz dwa lokale o metrażu 89,76 mkw. 

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: 515 685 585

Zobacz dostępne mieszkania