Aktualności

12 lutego

Już tylko 12 mieszkań czeka na swoich właścicieli!

Wyszkowo - Budynek

Mamy za sobą okres intensywnej sprzedaży. Wspaniale było spotykać się z przyszłymi właścicielami w naszym biurze i patrzeć na ich radość ze sfinalizowanych transakcji. Przed nami jeszcze dwanaście takich momentów, ponieważ dokładnie tyle mieszkań pozostało w ofercie. Może to właśnie z Tobą będziemy cieszyć się z podpisanej umowy? 

Szukasz niewielkiego metrażu? To ostatni dzwonek!

Jeśli jesteś zwolennikiem kompaktowych przestrzeni, musisz się pośpieszyć, ponieważ w naszej ofercie pozostały ostatnie dwa tego typu lokale. Są to mieszkania na pierwszym i trzecim piętrze w budynku A, a ich powierzchnia liczy dokładnie 29,38 metrów kwadratowych. Optymalny rozkład pozwala na ciekawe i funkcjonalne aranżacje, dlatego możesz mieć pewność, że będzie Ci się tam komfortowo mieszkać. 

Potrzebujesz więcej przestrzeni? Poznaj nasze mieszania trzy- i czteropokojowe!

Jeśli szukasz dużego mieszkania, możesz wybierać spośród metraży od niespełna 57 metrów kwadratowych aż do niemal 90 metrów kwadratowych. Każdy z wariantów oferuje wiele interesujących możliwości aranżacyjnych. Ponadto wszystkim lokalom towarzyszy balkon lub logia. Przyjrzyjcie się bliżej dostępnym opcjom! 

W ofercie mamy: 

  • Dwa trzypokojowe mieszkania o powierzchni 56,81 m2, usytuowane na piętrach pierwszym i drugim w budynku A. Oba lokale wyposażone są w loggie.
  • Trzy niemal 70-metrowe (dokładnie 69,51 m2) mieszkania z trzema pokojami, ulokowane w budynku B, odpowiednio na pierwszym, drugim i trzecim piętrze. Każde z nich wyposażone jest w balkon.   
  • Dwa wyjątkowe mieszkania o powierzchniach 83,52 m2 oraz 83,62 m2, usytuowane na pierwszym piętrze. Każde z nich ma cztery pokoje oraz dwie loggie. Znajdują się w budynku A w klatce trzeciej – w klatce tej przewidzieliśmy zaledwie po dwa mieszkania na piętro, czyli łącznie sześć w całym pionie. To doskonały wybór dla osób ceniących sobie kameralną atmosferę.
  • Czteropokojowe mieszkanie o metrażu 87,36 m2, z loggią, na pierwszym piętrze budynku A.
  • Na koniec nasz największy metraż, a mianowicie trzy niespełna 90-metrowe (89,76 m2) czteropokojowe lokale: na pierwszym, drugim i trzecim piętrze budynku A – wszystkie z loggiami. 

Co powiesz na wizytę w biurze sprzedaży? Spotkajmy się i porozmawiajmy, jak przekuć Twoje marzenia w rzeczywistość 🙂

Zobacz dostępne mieszkania