Aktualności

24 listopada

Święta coraz bliżej. Spraw sobie i swojej rodzinie wymarzone mieszkanie

Wyszkowo - Budynek

Kupowanie świątecznych prezentów jest sporym wyzwaniem. Szczególnie w tym roku – gdy większość sklepów jest obligatoryjnie zamknięta. Być może jest to odpowiedni moment na ważny krok, a mianowicie zmianę lokum lub nabycie pierwszego własnego mieszkania. Chciałbyś zamieszkać w spokojnej i zielonej okolicy? Wystarczy Ci kawalerka czy masz apetyt na duży metraż? Sprawdź dostępne opcje i przekonaj się, że mamy coś dla Ciebie i Twoich bliskich. 

Mniejsze metraże – mieszkania jedno- i dwupokojowe

Lokale do 42 m2 od początku cieszyły się dużą popularnością wśród naszych klientów, dlatego w ofercie pozostały zaledwie 4 takie mieszkania. Jeśli to właśnie kameralny metraż jest Twoim wymarzonym, nie zwlekaj z decyzją i jak najszybciej odwiedź nasze biuro sprzedaży. Poniżej prezentujemy wszystkie dostępne opcje. Wierzymy, że znajdziesz wariant w stu procentach dopasowany do Twoich potrzeb. 

  • Niespełna 30-metrowe (29,38 m2) jednopokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w budynku A. 
  • Lokal dwupokojowy o powierzchni 35,64 m2, na drugim piętrze w budynku A, z loggią. 
  • Dwa mieszkania dwupokojowe o metrażu 37,72 m2 w budynku B: na pierwszym i drugim piętrze (oba wyposażone w loggie).

Większa przestrzeń – mieszkania trzy- i czteropokojowe

Dla wielbicieli dużego metrażu mamy dobre wieści – w sprzedaży pozostało jeszcze 15 mieszkań o powierzchni większej niż 55 m2. Największe z naszych lokali mają niespełna 90 metrów powierzchni użytkowej – sami przyznacie, że taka przestrzeń oferuje wiele możliwości aranżacyjnych. Ponadto każdy członek rodziny znajdzie dla siebie wygodną strefę. Jesteście ciekawi spośród jakich opcji możecie wybierać? Spieszymy z wyjaśnieniami!

  • Dwa trzypokojowe mieszkania o powierzchni 56,81 m2 ulokowane na piętrach pierwszym i drugim w budynku A, oba lokale wyposażone są w loggie. 
  • Lokal trzypokojowy (56,87 m2) z loggią na pierwszym piętrze w budynku B. 
  • Dwa mieszkania posiadające po trzy pokoje, oba o identycznej powierzchni 59,92 m2. Jedno z nich usytuowane jest na parterze – towarzyszy mu ogródek wraz z tarasem, drugie natomiast leży piętro wyżej i jest wyposażone w loggie. 
  • Trzy niemal 70-metrowe (69,51 m2) mieszkania z trzema pokojami, ulokowane w budynku B, odpowiednio na pierwszym, drugim i trzecim piętrze, każde z nich wyposażone jest w balkon.   
  • Trzy wyjątkowe mieszkania o powierzchniach 83,52 m2 (jedno) oraz 83,62 m2 (dwa lokale). Każde z nich ma cztery pokoje oraz dwie loggie. Znajdują się w budynku A w klatce 3 – w klatce tej znajdują się zaledwie po 2 mieszkania na piętro, czyli łącznie sześć w całym pionie. To doskonały wybór dla osób ceniących sobie kameralną atmosferę. 
  • Czteropokojowe mieszkanie o metrażu 87,36 m2, z loggią, na pierwszym piętrze budynku A. 
  • Na koniec nasz największy metraż, a mianowicie trzy niespełna 90-metrowe (89,76 m2) czteropokojowe lokale: na parterze z ogródkiem oraz na pierwszym i drugim piętrze (oba z loggią). 

Jesteśmy pewni, że wśród wyliczonych opcji znajdziesz coś dla siebie i swoich najbliższych. Jeśli którakolwiek z nich Cię zainteresowała, nie zwlekaj – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie. Gwarantujemy, że będzie to wspaniały prezent na nadchodzące święta. 

Zobacz dostępne mieszkania