Aktualności

20 listopada

Jakie prace budowlane wykonujemy w listopadzie?

Wyszkowo - Budynek

Mimo że dni wydają się coraz krótsze i szybciej robi się ciemno, ani na moment nie zwalniamy tempa. Korzystając z łaskawej, jak na listopad, pogody w dalszym ciągu realizujemy prace zewnętrzne, choć wewnątrz także prężnie działamy. Jesteście ciekawi co obecnie dzieje się na placu budowy? Zapraszamy do zapoznania się z naszym wpisem. 

Jakie prace prowadzimy na zewnątrz? 

W budynku A wykonujemy obecnie obróbki blacharskie oraz elewację od strony ulicy wewnętrznej, natomiast w budynku B zajmujemy się pokryciem dachu. Niemniej jednak jesienią i zimą, kiedy pogoda jest kapryśna, a warunki atmosferyczne nie pozwalają na niektóre prace zewnętrzne, zdecydowanie większy akcent kładziemy na wnętrza.

Jakie prace prowadzimy wewnątrz budynków? 

Aktualnie skupiamy się na dokończeniu instalacji wodno-kanalizacyjnych, wentylacyjnych i elektrycznych w budynku A. Tam także rozpoczęliśmy rozkładanie izolacji termicznej i akustycznej na podłogach, co jest wstępem do wykonywania posadzek betonowych. Ponadto kładziemy tynk na klatkach oraz wylewamy posadzki przemysłowe w garażu. W pozostałych budynkach stawiamy mury – w budynku B działamy na wszystkich kondygnacjach, natomiast w C koncentrujemy się obecnie na parterze i pierwszym piętrze. 

Powiedzieć, że wszystkie prace odbywają się zgodnie z założonym harmonogramem i nie odnotowujemy żadnych opóźnień to zbytnia skromność. Na dzień dzisiejszy wyprzedzamy plany o całe półtora miesiąca i nic nie wskazuje na to, byśmy mieli zwalniać tempo 🙂 Klienci odwiedzający teren naszej inwestycji w samych superlatywach wypowiadają się o postępie prac, więc tym bardziej nie możemy doczekać się, aż ujrzycie nasze osiedle w pełnej okazałości. 

Zobacz dostępne mieszkania