Aktualności

29 października

Kto razem z nami dba o najwyższą jakość?

Wyszkowo - Budynek

Wykwalifikowani specjaliści, setki pracowników, najwyższej jakości materiały, częste kontrole – oto czynniki, dzięki którym nasze osiedle nieustannie rośnie. Poniższy artykuł chcemy poświęcić naszym zaufanym partnerom, by uświadomić Ci jak bardzo troszczymy się o każdy szczegół.

MKM Architekci

Warszawska pracownia odpowiada nie tylko za bryłę budynku. Do ich kolejnych zasług przynależą chociażby właściwe zagospodarowanie przestrzeni, atrakcyjny rozkład mieszkań czy odpowiednie doświetlenie lokali. Klienci, których oprowadzamy po terenie inwestycji, szczególnie chwalą architekturę osiedla. Jeśli zdjęcia i wizualizacje, nie przekonały Cię w stu procentach, koniecznie odwiedź nasze biuro sprzedaży. Gwarantujemy, że wówczas dostrzeżesz jeszcze więcej superlatywów i przekonasz się o ogromnym doświadczeniu studia projektowego MKM Architekci. 

Hurtownia budowlana GOBI

We lwią część materiałów budowlanych zaopatruje nas wyszkowska hurtownia GOBI. Ze względu na bliskość punktu, fachowe doradztwo i szeroki asortyment stale korzystamy z ich usług. Dodatkowym atutem jest fakt, że wiele produktów nabywamy tam od ręki, co korzystnie wpływa na tempo naszych działań. Właśnie dlatego nie odnotowujemy przestojów w dostawach materiałów i realizujemy wszystkie założenia zgodnie z harmonogramem. 

Baumit

Materiały elewacyjne dostarcza nam ogólnopolska firma Baumit. To dzięki nim nasze osiedle będzie świetnie prezentowało się z zewnątrz. Ich produkty wykorzystujemy obecnie podczas prac w budynku A. Nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli działać na elewacji budynków B i C, ponieważ jesteśmy pewni, że efekt końcowy zachwyci – nie tylko klientów oraz właścicieli mieszkań, ale także nas samych. 

Gerda

Uważamy, że drzwi do Twojego mieszkania muszą być solidne, wytrzymałe i bezpieczne, a dokładnie takie są produkty Gerdy. Równie istotna jest dźwiękoszczelność – tak, by żadne dźwięki z korytarza nie przeszkadzały Ci w codziennym funkcjonowaniu. Warto nadmienić, że wskaźnik ten jest na poziomie 42 decybeli. Z kolei sama grubość drzwi to aż 7 centymetrów, więc poza dobrą akustyką, gwarantują one doskonałą ochronę przeciwwłamaniową. 

BARG

Jakość betonu sprawdzamy w certyfikowanym laboratorium BARG. Kontrolerzy posiadają specjalistyczną wiedzę oraz niezbędny sprzęt pomiarowy, dlatego możesz mieć pewność, że podczas budowy wykorzystujemy tylko materiały najwyższej jakości i nie zgadzamy się na żadne półśrodki. 

Mercor

Klapy dymowe zamawiamy u firmy Mercor – lidera w tym segmencie rynku. Zabezpieczenia przeciwpożarowe to jeden z najistotniejszych aspektów, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z wiodącą polską firmą. 

BrandMaster Deweloperni

Choć nie jest to firma z branży budowlanej, agencja od samego początku troszczyła się o wizerunek naszego osiedla. Zaprojektowali dla nas całościowy branding, stworzyli funkcjonalną stronę internetową i wdrażali kampanie online, napędzające sprzedaż. Aktualnie prowadzą nasze media społecznościowe. Jako że specjalizują się oni w marketingu inwestycji deweloperskich, nasz wybór był oczywisty. 

Budowanie osiedla to ciężka praca wielu ludzi – zarówno na terenie budowy, jak i w zewnętrznych firmach. W związku z tym bardzo cieszymy się, że udało się nam nawiązać współpracę z tak zaufanymi partnerami.  

Zobacz dostępne mieszkania