Aktualności

30 września

Lokalizacja – jeden z największych atutów Osiedla Zielove

Wyszkowo - Budynek

Istnieje szereg argumentów przemawiających za kupnem mieszkania w inwestycji Zielove. Duża ilość zieleni otaczająca osiedle, wyszukana architektura, wysoka jakość wykorzystywanych materiałów… Dla wielu kluczowym czynnikiem jest lokalizacja i wcale nas to nie dziwi! 

Osiedle Zielove usytuowane jest w cichej i spokojnej okolicy. To doskonałe miejsce dla osób, które marzą o kameralnej atmosferze, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z uroków mieszkania w mieście. Wszystkie atrakcje i niezbędne punkty usługowe znajdują się na wyciągnięcie ręki. 

Dla wielbicieli przyrody:

Naszą inwestycję otaczają bardzo atrakcyjne tereny zielone. Z tego właśnie powodu znalezienie nazwy dla naszej inwestycji okazało się niezwykle proste. 

  • Dotarcie do brzegu Bugu zajmie Ci zaledwie 3 minuty. Stamtąd rozciąga się widok na starorzecze i rozległe lasy sosnowe. 
  • W pobliżu inwestycji znajduje się park miejski. Jest to miejsce idealne do spacerów z pupilami czy treningów na świeżym powietrzu. 
  • Nieco dalej rozciąga się jeden z największych parków Krajobrazowych – Nadbużański Park Krajobrazowy. Obejmuje on ochroną 120 kilometrów rzeki Bug. Na jego terenie znajdziesz kompleksy leśne, piaszczyste wydmy czy łąki. Wierzymy, że dla mieszkańców naszego osiedla będzie to punkt obowiązkowy. 

Dla fanów aktywności fizycznej: 

Uwielbiasz treningi pod gołym niebem, a może wolisz ćwiczyć w miejskich obiektach sportowych? W okolicy każdy znajdzie coś dla siebie. 

  • Na Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji składają się baseny sportowe i rekreacyjne, sauny fińskie, jacuzzi, zjeżdżalnia oraz sala gimnastyczna. 
  • Jogging w parku? Ćwiczenia na świeżym powietrzu? Terenów do rekreacji na pewno Ci nie zabraknie!
  • Jesteś fanem kolarstwa? W Nadbużańskim Parku Krajobrazowym znajdziesz kilometry atrakcyjnych ścieżek rowerowych. 

Dla przedsiębiorców: 

Prowadzenie działalności wiąże się z wieloma formalnościami. W pobliżu zlokalizowane są punkty niezbędne do zapewnienia Twojej firmie ciągłości działań. 

  • W okolicy znajdują się trzy punkty pocztowe. 
  • Nikt nie lubi wizyt w urzędach, to fakt. Niemniej jednak jeśli takie byłyby konieczne szybko dotrzesz do urzędu miasta czy sądu rejonowego. 

Odwiedź nasze biuro sprzedaży i sam przekonaj się o zaletach lokalizacji!

Zobacz dostępne mieszkania