Aktualności

07 listopada

Cześć, jesteśmy Zielove!

Wyszkowo - Budynek

Rozpoczynamy projekt największej inwestycji deweloperskiej przy ul. Komisji Edukacji Narodowej w Wyszkowie. W pierwszej turze do użytku zostanie oddanych prawie sto mieszkań w trzech sąsiadujących ze sobą budynkach.

Ich sprzedaż rozpocznie się już 14 listopada 2019 roku, a zakończenie budowy tego etapu planowane jest na trzeci kwartał 2021 roku.

Mieszkania będą miały od 30 do 90 metrów kwadratowych. W każdym z nich znajdzie się od jednego do czterech pomieszczeń z czytelnym podziałem na strefy nocną i dzienną. Większość zostanie wyposażona w komfortowe loggie lub balkony, a tym na parterze towarzyszyć będą prywatne ogródki. O komfort powietrza w mieszkaniach zadba wentylacja mechaniczna. Ściany międzylokalowe i zewnętrze będą wykonane z materiałów o podwyższonej izolacyjności akustycznej.

Osiedle Zielove to nowoczesna inwestycja o podwyższonym standardzie. Na jej terenie powstanie atrakcyjna przestrzeń wypoczynkowa, sprzyjająca budowaniu więzi sąsiedzkich i integracji międzypokoleniowej. Nie zabraknie również zieleni – pojawią się skwery, skalniaki i kwietniki, a przez całą inwestycję przepływał będzie urokliwy strumyk otoczony przestrzenią do wypoczynku. Ruch kołowy na osiedlu zostanie zminimalizowany dzięki zapewnieniom odpowiedniej ilości miejsc parkingowych w garażach podziemnych. Miejsca do rekreacji aktywnej zostaną ulokowane  możliwie daleko od powierzchni przeznaczonych na wypoczynek bierny. W trosce o środowisko zainstalowane zostaną panele fotowoltaiczne, systemy recyrkulacji wody deszczowej i stacje ładowania dla samochodów elektrycznych.

Inwestorem jest Home Developer, firma obecna na runku od 2007 roku i odpowiedzialna za wyszkowskie inwestycje takie, jak Osiedle Pogodne, Osiedle Pałacowe czy Maestro.

O zaprojektowanie inwestycji zadbała renomowana, warszawska pracowania architektoniczna – MKM.

Zobacz dostępne mieszkania